00982144063855

اجرای تور کامل

خدمات تور و گردشگری

گروه خدمات توریستی امین_لیدرز یک گروه دانش بنیان بوده که بصورت علمی در جهت رضایت مشتریان در کشور ترکیه از سال 1396 فعالیت خود را بصورت حرفه ای آغاز نموده است. این گروه تورهای موفق خود را از شهر وان ترکیه شروع و هم اکنون مجری تور به اکثر نقاط ترکیه: (ترابزون، قونیه، آنکارا، استانبول، آنتالیا، ازمیر، کوش آداسی، آلانیا، سیده، بلک، کمر و ...) به صورت زمینی، ریلی و هوایی می باشد

اجرای تور کامل

برای دریافت بهترین خدمات با کمترین هزینه با امین لیدرز همراه باشید

گروه خدمات توریستی امین_لیدرز یک گروه دانش بنیان بوده که بصورت علمی در جهت رضایت مشتریان در کشور ترکیه از سال 1396 فعالیت خود را بصورت حرفه ای آغاز نموده است. این گروه تورهای موفق خود را از شهر وان ترکیه شروع و هم اکنون مجری تور به اکثر نقاط ترکیه: (ترابزون، قونیه، آنکارا، استانبول، آنتالیا، ازمیر، کوش آداسی، آلانیا، سیده، بلک، کمر و ...) به صورت زمینی، ریلی و هوایی می باشد. تورهای کامل برای شهر وان ترکیه هر شب از مبدا تهران ترمینال آزادی با اتوبوس های وی آی پی اجرا می شود و گروه پس از رسیدن به شهر خوی با ون های وی آی پی ترک تا درب هتل می آیند. تور های شهر وان معمولا به صورت سه شب و چهار شب اقامت می باشد.

 تمامی هتل های طرف قرداد با امین_لیدرز در شهر وان با صبحانه سلف مشهور وان می باشند. در شهر وان ترکیه موقعیت مکانی هتل ها به دو صورت مرکزی و کنار دریاچه وان می باشند. اگر با هدفتان خرید و حضور در مرکز شهر است می توانید از هتل های سه، چهار، پنج ستاره، هتل سویت ها و هتل آپارتمان ها و آپارتمان های روزانه طرف قراداد با امین_لیدرز استفاده کنید. و اگر به دنبال خروج از شلوغی شهر و آرامش مطلق هستید می توانید در هتل ریزورت چهارستاره شاهمران مریت و یا هتل پنج ستاره دبل تری بای هیلتون اقامت داشته باشید. اگر می خواهید هم در هتل اقامت داشته و هم در فضای استراحت خود یک آشپزخانه کوچک داشته باشید پیشنهاد ما به شما هتل سویت های درجه یک امین_لیدرز است. گروه ما علاوه داشتن گارانتی اتاق در هتل های ستاره دار دارای هتل آپارتمان درجه یک با واحد های یک تا دوخوابه و همچنین آپارتمان های لوکس و اقتصادی دربست یک تا سه خوابه می باشد.

 تورهای گروهی و انفرادی امین_لیدرز از مبدا شهر خوی هم هر روز صبح به مقصد وان حرکت می کنند و اگر از تهران یا شهرهای در مسیر تهران تا خوی نیستید می توانید اول صبح هر روز از شهر خوی به تورهای شاد شاد شاد امین_لیدرز بپیوندید. یعنی با وسیله شخصی یا عمومی تا شهر خوی آمده و از آنجا با تور ما همراه شوید.

 امین_لیدرز از شهر وان نیز به صورت زمینی و هوایی برای سایر شهرهای ترکیه مانند ترابزون، قونیه (شهر حضرت مولانا) ، استانبول، آنتالیا (نگین دریای مدیترانه) ، ازمیر، کوش آداسی، آنکارا و... نیز تورهای گروهی و انفرادی اجرا می کند. که شامل ترنسفر کامل رفت و برگشت و رزرو هتل می باشد. تورهای اقتصادی و لاکچری به صورت هوایی از مبدا تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، شیراز و... هر هفته به مقصد استانبول، آنتالیا، آلانیا، ازمیر، آنکارا، کوش آداسی و سایر مناطق توریستی و تفریحی ترکیه به صورت انفرادی برگزار می شود. امین_لیدرز در تمامی نقاط ترکیه توانایی رزرو هتل، آپارتمان و ویلای روزانه را دارد. قبل از اقدام به سفر از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا لیدرهای امین_لیدرز بهترین، اقتصادی ترین و راحتترین مسیر را جلوی روی شما قرار دهند.

گروه مشاورین امین لیدرز

ارائه دهنده خدمات گردشگری ، املاک ، مهاجرت ، کار و سرمایه گذاری در کشور ترکیه

تماس و مشاوره رایگان