00982144063855

تور های گردشگری

خدمات تور و گردشگری

امین_لیدرز اولین مجری تورهای گردشگری شهر وان، هر روز هفته راس ساعت 10:30 صبح تورهای گردشگری خود را با ون های وی آی پی آغاز می کند. در ابتدا پس از عبور از کناره زیبای دریاچه وان، اسکله زیبای ادرمیت را دیده و به سمت طبیعت زیبای گواش می رویم و از آنجا با کشتی های تفریحی با عبور از روی دریاچه وان به جزیره ی آکدامار و کلیسای تاریخی می رویم و پس از دیدن منظره بسیار زیبای اطراف جزیره و یک مقدار آبتنی در آب زلال حاشیه جزیره سوار بر کشتی شده به سمت اسکله گواش حرکت می کنیم

تور های گردشگری

برای دریافت بهترین خدمات با کمترین هزینه با امین لیدرز همراه باشید

تور های گردشگری

  1. تورهای گردشگری دریاچه وان، جزیره آکدامار، خانه گربه ها، موزه نقره سازها و نمای قلعه 4000 ساله  و... وان
  2. تورهای استانبول گردی، سلطان احمد، مسجد ایاصوفیا و...
  3. تورهای حضرت مولانای شهر قونیه
  4. تورهای گردشگری کاله ایچی، اسکله کاله ایچی، دروازه هادریان، دریاچه دودن، المپوس، ساحل کنیالتی ، ساحل لارای آنتالیا

 

امین_لیدرز اولین مجری تورهای گردشگری شهر وان، هر روز هفته راس ساعت 10:30 صبح تورهای گردشگری خود را با ون های وی آی پی آغاز می کند. در ابتدا پس از عبور از کناره زیبای دریاچه وان، اسکله زیبای ادرمیت را دیده و به سمت طبیعت زیبای گواش می رویم و از آنجا با کشتی های تفریحی با عبور از روی دریاچه وان به جزیره ی آکدامار و کلیسای تاریخی می رویم و پس از دیدن منظره بسیار زیبای اطراف جزیره و یک مقدار آبتنی در آب زلال حاشیه جزیره سوار بر کشتی شده به سمت اسکله گواش حرکت می کنیم. پس از کشتی سواری برای صرف نهار به یکی از رستوران های معروف وان می رویم و از آنجا با به بازدید از خانه ی گربه های مشهور وان می رویم که دارای چشمانی با رنگ های متفاوت می باشند. در کنار خانه گربه های از موزه ی نقره سازهای وان نیز بزدید نموده و بعد از آن از نمای قلعه 4000 ساله وان نیز بازدید می کنیم. که در پشت این قلعه نقش برجسته هخامنشی نیز به چشم می خورد.

شهر آنتالیا با تمدن چند هزار ساله بیزانس دارای شکوه و عظمت بسیار است. که زیبای آن با منطقه تاریخی کاله ابچی چند برابر شده است. با عبور از دروازه هادریان در داخل منطقه کاله ایچی از اسکله آن با کشتی های تفریحی که هر یک به یک شکل و یک افسانه یا نمای یک فیلم مشهور است به روی دریای نیلگون مدیترانه می رویم. در کنار اسکله کاله ایچی نیز می توانیم به محل شنا یا پلاژی که وجود دارد رفته و کمی هم شنا کنیم. و پس از آن نهار را در یکی از رستوران های دریای واقع در کاله ایچی میل کرده و پس از آن به ساحل زیبای کنیالتی و همچنین از آبشار بسیار دل انگیز دودن نیز بازدید کنیم. شب ها در هر گوشه و کنار آنتالیا مخصوصا اسکلی لارا و داخل کاله ایچی می توانید در کافه رستوران ها از موزیک های زنده سبک پاپ، راک و رپ به زبان های ترکی و انگلیسی لذت ببرید.

 

گروه مشاورین امین لیدرز

ارائه دهنده خدمات گردشگری ، املاک ، مهاجرت ، کار و سرمایه گذاری در کشور ترکیه

تماس و مشاوره رایگان